Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

24 października w MGKOiS w Stąporkowie odbyło się spotkanie z Karoliną Wilczyńską – znaną i lubianą przez czytelników pisarką powieści obyczajowych. Wizyta Wilczyńskiej przyciągnęła m.in. uczniów z naszej szkoły, z klasy II Technikum wraz z opiekunami: Anną Misiowiec i Dorotą Kosierkiewicz. Podczas organizowanego przez Bibliotekę Publiczną spotkania, odbyła się promocja książek pisarki m.in. z serii Stacja jagodno, Spełnione marzenia czy Ta druga.

Spotkanie poprowadziła Katarzyna Sorn – dyrektor MGOKiS w Stąporkowie. Na zakończenie uczniowie naszej szkoły zrobili sobie zdjęcia z Karoliną Wilczyńską.  Niektórzy zakupili sobie również książki wraz z autografem pisarki.Było to bardzo sympatyczne i ciekawe spotkanie jak relacjonowali jego uczestnicy.

 

Piotr Okła IIIT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *