Projekt czytelniczy-Upoluj swoją książkę

PROJEKT CZYTELNICZY – UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie będą mogli przeczytać bestsellerowe e – booki i audiobooki w terminie od 2 do 30 listopada 2017r. Projekt oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), a także kreowanie mody na  czytanie.Honorowy Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

            Akcja organizowana jest z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e – bookową Woblink.com, które realizują ogólnopolską akcję promującą czytelnictwo „Czytaj PL”. Koordynatorem akcji czytelniczej w naszej szkole jest pani Anna Misiowiec.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *